Gelişim Golf 2019 - 02182019
Güvenli Tarafta Olun…
Fabrikalarda, spor sahalarında veya tatil köylerinde yaralanma, hastalık ya da iş kazaları olabilir. Bu gibi durumlarda araçlarımız acil medikal yardım için büyük kolaylık sağlar.
Tüm iş yükünüzü taşıyabilen bir araç…
PILOTCAR sayesinde fabrikalarda, büyük işletmelerde, seralarda, çiftliklerde, havaalanlarında ve tatil köylerinde hayat herkes için daha kolay olacak.

PC-W; yüksek hacimli taşıma kapasitesi, kullanım kolaylığı ve sürüş kalitesi ile aynı zamanda dayanıklı ve çevre dostu bir araçtır.
Golf Uzmanı…
Golf araçlarımız özellikle golf sahalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Hız, sessizlik ve fonksiyonellik olarak optimum performans sağlar ve sizlere yüksek konforu yenilikçi bir yaklaşımla sunar.

Gerek profesyonel oyuncular, gerekse özel misafirleriniz için mükemmel bir sürüş deneyimi.
Oyunun kuralları değişti...
PC-4, operasyonel ihtiyaçlarınıza göre ekonomik ulaşım ve taşıma kolaylığı sağlar.

Butik bir otelden, uluslararası otel zincirlerine kadar, kullanım gereksinimi duyduğunuz tüm işletmelerde, sizin için en uygun PILOTCAR modeline avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
Dinamik ve Sıradışı Tasarım...
PC6, konfor ve güvenlik özellikleri ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı beraber sunmak üzere dizayn edildi.

PILOTCAR havaalanları, marinalar, limanlar, terminaller gibi çeşitli sektörlere yaratıcı ulaşım çözümleri sağlar.
Küçük alanlarda büyük işler başarın..

PİLOTCAR PCD işletmelerde, kamu alanlarında, çiftliklerde, havaalanı ve tatil köylerinde atık istasyonlarını kolayca, sessizce ve pratik bir şekilde temizleyebilir, zamandan ve iş gücünden tasarruf edersiniz.
- Anasayfa

- Hizmetlerimiz

- Pilotcar

- Hakkımızda

- İletişim
Tamir - Bakım - Yedek Parça