HAKKIMIZDA

  Firmamız 1996 yılında Gelişim Teknik adı altında Özel oto servis olarak kurulmuş olup, marka bağımsız her türlü otomobil, kamyonet, minibüs, motoryat v.b. motorlu taşıtların servis hizmetini vermeye başlamıştır. Bölgemizde bulunan turizm tesislerinde mevcut olan golf aracı, çim traktörü gibi araç ve taşıtlarında bakım ve tamirini yaptığımız firmamızda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kalifiye personel yetiştirebilmek adına 2014 yılında Gelişim Golf adı altında sadece golf araçları üzerine faaliyet gösteren iş yerimizi açtık.

Gelişim Golf, hizmet verdiği iş dalına özel ekipman ve personeli ile 150m2 servis ve  ofisinde Gelişim Teknikten bağımsız olarak faaliyet göstermektedir.

  Firmamız bu güne kadar hizmet verdiğimiz bölgede yaygın olarak kullanılan YAMAHA, EZGO, CLUBCAR markalı araçlara servis hizmeti vermekte iken, 2018 yılında Türkiye'nin ilk %100 yerli üretim aracı olan, tamamen çevreci elektrik motorlu ve sektörde çıtayı yükselten PİLOTCAR markasının Yetkili Servis ve Bayiliğini alarak hizmet ve servis ağını genişletmiştir. 

  Firmamız hizmet verdiği müşterilerine 7/24 acil destek hizmetinin yanında sahada yapılması mümkün olmayan ağır işlemler için araçların çekici veya römork ile atölyemizde servis hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

  Gelişim Golf bölgemizde yetkili servislik ve bayilik ağını genişleterek bölgenin en geniş kapsamlı servis, tamirat, tadilat ve bakım firması olmayı hedeflemektedir. Uygun fiyat ve zamanında iş teslimi politikasının yanında 7/24 acil destek hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.
Gelişim Golf 2019 - 23082019
- Anasayfa

- Hizmetlerimiz

- Pilotcar

- Hakkımızda

- İletişim
REFERANSLARIMIZ
REFERANSLARIMIZ
Tamir - Bakım - Yedek Parça